Tak nás budou holit dál

středa 11. duben 2012 18:25

A vám se jako taková demokracie líbí? Snad i lidé s myšlenkovým deficitem pochopili, že v našem šaškastánu jde pouze o koryta a státní zakázky pro pár vyvolených.

Na malou chviličku se zdálo, že budou nové volby a s nimi i naděje na o něco vlídnější vládu.
Vládu sociální demokracie třeba i s marťany nebo zbytkem komunistů. Tito komunisti jsou možná méně nebezpeční než ti překabátění, kteří se pohybují na pravici, lobují nebo podnikají. Že, soudruhu Dlouhý?

Příliš jsem těm volbám nevěřil, ale co kdyby? A tak deformy budou nejen pokračovat, ale ještě přitvrdí. Jen nám dejte, lůze!

A aby nám zacpali ústa, uvalili jakousi solidární daň. Prý pro bohaté. Stejně to platit nebudou. Vytlemená zbohatlická pakáž to vrazí do daní a koupí si nový tryskáč, nebo se zahojí jinak. Je samozřejmě nesmyslné pravidlo, že když jsou ve společnosti bohatí lidé je i tato bohatší. Opak je pravdou. Kde je na jedné straně mnoho, musí někde chybět. U nás máme pár zbohatlických miliardářů a ostatní žijí od výplaty k výplatě nebo ani to ne. A právě nízko-příjmové skupiny obyvatelstva budou kvůli dalšímu zvýšení DPH nejvíce postiženi. Důchodci pak budou rovnou vyhladověni a posláni do háje. Urnového.

Peníze na chod státu není z čeho brát. Vše je zprivatizováno, neboli vykradeno. Jen bolševicko – vekslácko - estébácká tlupa, která se po roce 89 zmocnila vlády pod pláštíkem disentu, studentů a mne (že jsem tam lezl), je vysmátá. Kdo je nyní na řadě? Občan. Řádně ho oholit, ať je z čeho platit kmotrům a zbytek zašantročit do vlastní kapsičky.

Karel Kryl tomuto paskvilu, kdy si pár klanů pro sebe uzurpuje moc v celém státě, říkal demokratura. Jak z toho ven? Mám pár řešení.

Neboť veškeré demonstrace, petice, hnutí a výzvy jsou bezzubé a s těmi pacholky to ani nehne, navrhuji rozpustit náš stát v Evropské unii. Stačí vyšší vládní posty, krajské orgány, firmy se státní účastí i velké soukromé podniky podrobit dozoru eurokomisařů. Jen ať jim auditoři načechrají křidélka, ať se jim podívají pod jejich zlodějské pařáty. Zjištěné skutečnosti se musí předat unijním soudům. U nás by soudce postiženému pouze přátelsky poklepal na rameno, jak to bylo ve filmu Bony a klid. Po takové přátelské debatě by se pak soudce našinec pustil do řešení daleko závažnějších trestních činů jako malování čertů na billboardy nebo výměna semaforů. Proto je bezpodmínečná nutnost, aby byl soudce vašinec.

Pak by už stačilo celou tu pakáž vyvlastnit a nacpat do šatlavy.

Jako perličku k mému plánu dodávám, že v případě této alternativy by se pan Václav na Hradě asi zvencnul. Ono by se to možná ani nepoznalo.

Druhá možnost je – zahájit čtvrtý odboj. Já již na tom pracuji.

Teď nevím, dají-li mi někdy za to medaili, nebo nedají-li mi medaili?

Ale to je již rajská hudba vzdálené budoucnosti.
Jan Lněnička

Jan Lněnička

Jan Lněnička

Má písecká mise skončila úspěšně. Nyní jsou mým domovem posázavská loviště. Plch, skunk,vše utíká po stráni od Medníka.

Lidé páchají různé pošetilosti a já, uposlechnuv podobenství o hřivnách a svou ženu, píšu.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora